Women's Tennis - Omni Hotels Northwest Regional Championships Results

The opening day of the Omni Hotels Northwest Regional Championships went as planned on Friday, as the top eight seeds in both the singles and doubles competitions advanced through the first two rounds of play.

The tournament, which began with a 128-player singles draw and 64-team doubles draw and includes a 64-entry consolation singles draw, runs through Monday at Stanford University. The tournament continues on Saturday at 8:00 a.m. with the rounds of 32 and 16 in both consolation and main draw singles, as well as the doubles round of 16 and quarterfinals.

In the singles bracket, both top-seeded Kim Niggemeyer of Fresno State and second-seeded Gabriela Lastra of Stanford received first round byes and cruised to easy second round wins. Niggemeyer beat Melinda Kocsis of Pacific 6-0, 6-0, while Lastra handled Katharina Heil of Pacific 6-1, 6-1. Three other Stanford players advanced to the round of 32 - Lauren Barnikow, Erin Burdette and Keiko Tokuda.

The doubles draw was more of the same, as all eight seeded teams advanced to the round of 16. Top-seeded Simone Jardim and Niggemeyer of Fresno State had a bye in the first round and defeated Lizzy Bennett and Kara Guzman of Stanford 8-1 in the second round. The second seeds - Barnikow and Burdette of Stanford - had a bye in the first round and beat Heil and Kocsis of Pacific 8-2 in the second round. Stanford also advanced the team of Emilia Anderson and Tokuda to the round of 16.

The singles finalists and doubles champion from this event, which is administered by the Intercollegiate Tennis Association (ITA), will earn spots in the November 8-11 Omni Hotels National Intercollegiate Indoor Championships at Brookhaven Country Club in Farmers Branch, Texas.

Omni Hotels Northwest Regional Championships

At Stanford University

Day One Final Results

First Round - Main Draw Singles (Round of 128)

Results are in order of draw

Kim Niggemeyer (#1 seed - Fresno State) bye

Melinda Kocsis (Pacific) d. Carey Savage (San Francisco), 6-3, 6-0

Emilia Anderson (Stanford) d. Lindsey Irons-Kilmer (Cal Poly), injury default

Susanne Bertel (Pacific) d. Ana Bihler (Nevada), 6-1, 6-2

Erin Burdette (#9 seed - Stanford) bye

Andrea Coulter (Washington) d. Amy Juppenlatz (Portland), 1-6, 6-3, 6-1

Vickie Gunnarsson (Oregon) d. Ashley Campbell (Santa Clara), 6-0, 6-0

Jieun Jacobs (California) d. Zsofi Fodur (Washington State), 6-1, 3-6, 6-1

Keiko Tokuda (#8 seed - Stanford) bye

Vida Senci (Idaho) d. Lindsay Ortega (Saint Mary's), 6-2, 6-0

Janice Nyland (Oregon) d. Kate Romm (Cal Poly), 6-1, 6-1

Chantal Wiggins (Fresno State) d. Roberta Fessenko (Sacramento State), 7-6 (3), 6-3

Erin Hoe (#9 seed - Washington) bye

Nicole Havlicek (California) d. Reese Galido (Cal Poly), 6-0, 6-0

Zeljka Vidic (Idaho) bye

Kristen Case (California) d. Cheryl Holub (Portland), 6-0, 6-1

Erica Perkins (#4 seed - Washington State) bye

Kelly Ramirez (Fresno State) d. Sandra Tabata (Cal Poly), 6-3, 6-1

Sekita Grant (California) bye

Megan McKitterick (Santa Clara) d. Lisa Leter (Pacific), 6-3, 6-4

Darija Klaic (#9 seed- Washington) bye

Courtney Nagle (Oregon) d. Lizzy Bennett (Stanford), 6-3, 6-2

Nicole Hunstock (Saint Mary's) d. Catherine Cochrane (Santa Clara), 7-5, 6-0

Angi Bagheri (Cal Poly) d. Gabriela Ruiz (San Francisco), 6-3, 2-6, 6-3

Raquel Kops-Jones (#5 seed - California) bye

Erica Nelson (Cal Poly) d. Mariko Kawakami (Santa Clara), 6-3, 6-2

Kathy Chi (Washington) d. Lisa Bessman (Portland), 6-4, 7-5

Nora Gaal (Washington State) d. Amanda Sanchez (Sacramento State), 4-6, 7-6 (3), 7-5

Colleen Gray (#9 seed - Washington) bye

Lorena Arias (Washington State) d. Larisa Nicol (Idaho), 6-0, 6-0

Simone Jardim (Fresno State) d. Petra Abraham (Sacramento State), 6-1, 6-0

Biljana Trpeska (Nevada) d. Valerie Verrier (Saint Mary's), 6-7 (4), 7-5, 6-2

Christiane Barthel (Pacific) d. Kara Guzman (Stanford), 6-4, 6-4

Christina Rivieccio (Sacramento State) d. Chelsey Thompson (Cal Poly), 6-3, 6-3

Davina Mendiburu (Oregon) d. Kodee Domingo (Nevada), 6-0, 6-1

Lauren Barnikow (#9 seed - Stanford) bye

Zorana Roganovic (Washington State) d. Alyson Tyson (Portland), 6-3, 7-6 (2)

Amy Allen (Washington) bye

Danielle Hustedt (Cal Poly) d. Rio Del Rosario (California), 6-0, 6-2

Chloe Carlotte (#6 seed - Fresno State) bye

Pooja Deshmukh (Idaho) d. Chris Martinez (Washington State), 6-4, 6-1

Christine Limbers (Santa Clara) bye

Ester Bak (Oregon) d. Brooke Borisoff (California), injury default

Stacy McKenna (#9 seed - Washington State) bye

Gabriella Lundquist (Sacramento State) d. Daniela Gheorge (Fresno State), 7-6 (4), 6-1

Catalina Fillol (Saint Mary's) d. Caroline Tweeton (San Francisco), 7-5, 3-6, 6-1

Story Tweedie-Yates (Stanford) d. Pati Ruiz (Santa Clara), 6-3, 6-2

Claire Carter (#3 seed - Washington) bye

Vania Apodaca (Nevada) d. Courtney Jantz (Fresno State), 6-1, 6-1

Catherine Lynch (California) d. Megan Schulman (Saint Mary's), 6-3, 6-0

Ilona Kordonskaya (Washington) d. Janelle Kaloi (Santa Clara), 6-1, 7-5

Monika Gieczys (#9 seed - Oregon) bye

Laila Karim (Sacramento State) d. Jen Azevedo (Cal Poly), injury default

Sanja Indic (Portland) bye

Erin Boisclair (Washington) d. Stephanie Westrich (Cal Poly), 6-0, 6-1

Christina Fusano (#7 seed - California) bye

Italia Kouknis (Sacramento State) d. Michelle Duncan (San Francisco), 4-6, 6-3, 6-4

Lucia Tallo (Fresno State) d. Adeline Arnaud (Oregon), 6-1, 6-3

Barbora Kudilkova (Idaho) d. Annie Wolford (Saint Mary's), 6-0, 6-2

Courtney Perkins (#9 seed - Portland) bye

Marta Gronowicz (Sacramento State) d. Orsi Sallai (Washington State), 6-3, 3-6, 6-2

Rissa Drumm (Cal Poly) d. Jenny Siegel (Santa Clara), injury default

Katharina Heil (Pacific) d. Dierdre Ring-Marrinson (Portland), 6-1, 7-6 (7)

Gabriela Lastra (#2 seed - Stanford) bye

Second Round - Main Draw Singles (Round of 64)

Kim Niggemeyer (#1 seed - Fresno State) d. Melinda Kocsis (Pacific), 6-0, 6-0

Susanne Bertel (Pacific) d. Emilia Anderson (Stanford), 6-2, 6-2

Erin Burdette (#9 seed - Stanford) d. Andrea Coulter (Washington), 6-0, 6-0

Jieun Jacobs (California) d. Vickie Gunnarsson (Oregon), 6-2, 6-2

Keiko Tokuda (#8 seed - Stanford) d. Vida Senci (Idaho), 6-1, 6-0

Janice Nyland (Oregon) d. Chantal Wiggins (Fresno State), 6-2, 6-2

Nicole Havlicek (California) d. Erin Hoe (#9 seed - Washington), 6-1, 0-6, 6-3

Zeljka Vidic (Idaho) d. Kristen Case (California), 7-6 (4), 7-5

Erica Perkins (#4 seed - Washington State) d. Kelly Ramirez (Fresno State), 4-6, 6-4, 6-3

Sekita Grant (California) d. Megan McKitterick (Santa Clara), 6-0, 6-4

Darija Klaic (#9 seed - Washington) d. Courtney Nagle (Oregon), 6-2, 6-1

Angie Bagheri (Cal Poly) d. Nicole Hunstock (Saint Mary's), 6-0, 6-2

Raquel Kops-Jones (#5 seed - California) d. Erica Nelson (Cal Poly), 6-1, 6-2

Nora Gaal (Washington State) d. Kathy Chi (Washington), 6-2, 6-1

Colleen Gray (#9 seed - Washington) d. Lorena Arias (Washington State), 1-6, 6-4, 6-4

Simone Jardim (Fresno State) d. Biljana Trpeska (Nevada), 6-0, 6-2

Christiane Barthel (Pacific) d. Christina Rivieccio (Sacramento State), 6-3, 6-2

Lauren Barnikow (#9 seed - Stanford) d. Davina Mendiburu (Oregon), 6-4, 6-2

Zorana Roganovic (Washington State) d. Amy Allen (Washington), 6-0, 6-0

Chloe Carlotte (#6 seed - Fresno State) d. Danielle Hustedt (Cal Poly), 6-0, 6-1

Christine Limbers (Santa Clara) d. Pooja Deshmukh (Idaho), 6-3, 6-2

Stacy McKenna (#9 seed - Washington State) d. Ester Bak (Oregon), 6-1, 6-2

Gabriella Lundquist (Sacramento State) d. Catalina Fillol (Saint Mary's), 7-5, 6-0

Claire Carter (#3 seed - Washington) d. Story Tweedie-Yates (Stanford), 6-4, 6-1

Catherine Lynch (California) d. Vania Apodaca (Nevada), 6-3, 6-2

Ilona Kordonskaya (Washington) d. Monika Giecyzs (#9 seed - Oregon), 6-4, 6-0

Sanja Indic (Portland) d. Laila Karim (Sacramento State), 6-4, 6-4

Christina Fusano (#7 seed - California) d. Erin Boisclair (Washington), 6-2, 6-2

Lucia Tallo (Fresno State) d. Italia Kouknis (Sacramento State), 6-1, 6-3

Courtney Perkins (#9 seed - Portland) d. Barbora Kuldikova (Idaho), 6-2, 6-3

Marta Gronowicz (Sacramento State) d. Rissa Drumm (Cal Poly), 7-6 (5), 4-6, 6-3

Gabriela Lastra (#2 seed - Stanford) d. Katharina Heil (Pacific), 6-1, 6-1

Saturday's Third Round Pairings - Main Draw Singles (Round of 32)

Kim Niggemeyer (#1 seed - Fresno State) vs. Susanne Bertel (Pacific)

Erin Burdette (#9 seed - Stanford) vs. Jieun Jacobs (California)

Keiko Tokuda (#8 seed - Stanford) vs. Janice Nyland (Oregon)

Nicole Havlicek (California) vs. Zeljka Vidic (Idaho)

Erica Perkins (#4 seed - Washington State) vs. Sekita Grant (California)

Darija Klaic (#9 seed - Washington) vs. Angie Bagheri (Cal Poly)

Raquel Kops-Jones (#5 seed - California) vs. Nora Gaal (Washington State)

Colleen Gray (#9 seed - Washington) vs. Simone Jardim (Fresno State)

Christiane Barthel (Pacific) vs. Lauren Barnikow (#9 seed - Stanford)

Zorana Roganovic (Washington State) vs. Chloe Carlotte (#6 seed - Fresno State)

Christine Limbers (Santa Clara) vs. Stacy McKenna (#9 seed - Washington State)

Gabriella Lundquist (Sacramento State) vs. Claire Carter (#3 seed - Washington)

Catherine Lynch (California) vs. Ilona Kordonskaya (Washington)

Sanja Indic (Portland) vs. Christina Fusano (#7 seed - California)

Lucia Tallo (Fresno State) vs. Courtney Perkins (#9 seed - Portland)

Marta Gronowicz (Sacramento State) vs. Gabriela Lastra (#2 seed - Stanford)

First Round - Consolation Singles (Round of 64)

Carey Savage (San Francisco) bye

Ana Bihler (Nevada) bye

Amy Juppenlatz (Portland) bye

Zsofi Fodur (Washington State) d. Ashley Campbell (Santa Clara), 6-3, 6-0

Lindsay Ortega (Saint Mary's) bye

Kate Romm (Cal Poly) d. Roberta Fessenko (Sacramento State), 2-6, 6-3, 2-0 retired

Reese Galido (Cal Poly) bye

Cheryl Holub (Portland) bye

Sandra Tabata (Cal Poly) bye

Lisa Lester (Pacific) bye

Lizzy Bennett (Stanford) bye

Catherine Cochrane (Santa Clara) d. Gabriela Ruiz (San Francisco), 7-6 (3), 7-5

Mariko Kawakami (Santa Clara) bye

Amanda Sanchez (Sacramento State) d. Lisa Bessman (Portland), 6-3, 2-6, 6-4

Larisa Nicol (Idaho) bye

Petra Abraham (Sacramento State) d. Valerie Verrier (Saint Mary's), 6-4, 6-0

Kara Guzman (Stanford) d. Chelsy Thompson (Cal Poly), 7-5, 6-2

Kodee Domingo (Nevada) bye

Alyson Tyson (Portland) bye

Rio Del Rosario (California) bye

Chris Martinez (Washington State) bye

Double bye

Daniela Gheorge (Fresno State) d. Caroline Tweeton (Saint Mary's), 6-2, 7-6 (3)

Patti Ruiz (Santa Clara) bye

Courtney Jantz (Fresno State) d. Megan Schulman (Saint Mary's), 6-4, 6-1

Janelle Kaloi (Santa Clara) bye

Double bye

Stephanie Westrich (Cal Poly) bye

Adeline Arnaud (Oregon) d. Michelle Duncan (San Francisco), 6-1, 6-3

Annie Wolford (Saint Mary's) bye

Orsi Sallai (Washington State) bye

Dierdre Ring-Marrinson (Portland) bye

Second Round - Consolation Singles (Round of 64)

Carey Savage (San Francisco) bye

Amy Juppenlatz (Portland) bye

Zsofi Fodur (Washington State) bye

Lindsay Ortega (Saint Mary's) bye

Kate Romm (Cal Poly) bye

Cheryl Holub (Portland) bye

Sandra Tabata (Cal Poly) bye

Lisa Lester (Pacific) bye

Lizzy Bennett (Stanford) bye

Catherine Cochrane (Santa Clara) bye

Mariko Kawakami (Santa Clara) bye

Amanda Sanchez (Sacramento State) bye

Larisa Nicol (Idaho) bye

Petra Abraham (Sacramento State) bye

Kara Guzman (Stanford) bye

Kodee Domingo (Nevada) bye

Rio Del Rosario (California) bye

Chris Martinez (Washington State) bye

Daniela Gheorge (Fresno State) bye

Patti Ruiz (Santa Clara) bye

Courtney Jantz (Fresno State) bye

Laila Karim (Sacramento State) bye

Stephanie Westrich (Cal Poly) bye

Adeline Arnaud (Oregon) bye

Annie Wolford (Saint Mary's) bye

Orsi Sallai (Washington State) bye

Dierdre Ring-Marrinson (Portland) bye

Saturday's Second Round Pairings - Consolation Singles (Round of 64)

Ana Bihler (Nevada) vs. Emilia Anderson (Stanford)

Reese Galido (Cal Poly) vs. Erin Hoe (#9 seed - Washington)

Alyson Tyson (Portland) vs. Amy Allen (Washington)

Ester Bak (Oregon) vs. Rissa Drumm (Cal Poly)

Janelle Kaloi (Santa Clara) vs. Monika Giecyzs (#9 seed - Oregon)

Saturday's Third Round Pairings - Consolation Singles (Round of 32)

Carey Savage (San Francisco) vs. Emilia Anderson (Stanford)/Ana Bihler (Nevada) winner

Amy Juppenlatz (Portland) vs. Zsofi Fodur (Washington State)

Lindsay Ortega (Saint Mary's) vs. Kate Romm (Cal Poly)

Cheryl Holub (Portland) vs. Reese Galido (Cal Poly)/Erin Hoe (#9 seed - Washington) winner

Sandra Tabata (Cal Poly) vs. Lisa Lester (Pacific)

Lizzy Bennett (Stanford) vs. Catherine Cochrane (Santa Clara)

Mariko Kawakami (Santa Clara) vs. Amanda Sanchez (Sacramento State)

Larisa Nicol (Idaho) vs. Petra Abraham (Sacramento State)

Kara Guzman (Stanford) vs. Kodee Domingo (Nevada)

Alyson Tyson (Portland)/Amy Allen (Washington) winner vs. Rio Del Rosario (California)

Chris Martinez (Washington State) vs. Ester Bak (Oregon)/Rissa Drumm (Cal Poly) winner

Daniela Gheorge (Fresno State) vs. Patti Ruiz (Santa Clara)

Courtney Jamtz (Fresno State) vs. Janelle Kaloi (Santa Clara)/Monika Giecyzs (#9 seed - Oregon) winner

Laila Karim (Sacramento State) vs. Stephanie Westrich (Cal Poly)

Adeline Arnaud (Oregon) vs. Annie Wolford (Saint Mary's) bye

Orsi Sallai (Washington State) vs. Dierdre Ring-Marrinson (Portland)

First Round - Main Draw Doubles (Round of 64)

Simone Jardim/Kim Niggemeyer (#1 seeds - Fresno State) bye

Lizzy Bennett/Kara Guzman (Stanford) d. Roberta Fessenko/Italia Kouknis (Sacramento St.), injury default

Rio Del Rosario/Catherine Lynch (California) d. Michelle Duncan/Carey Savage (San Francisco), 8-4

Emilia Anderson/Keiko Tokuda (Stanford) d. Daniela Gheorge/Kelly Ramirez (Fresno State), 8-2

Christina Fusano/Nicole Havlicek (#8 seeds - California) bye

Janelle Kaloi/Christine Limbers (Santa Clara) d. Lisa Bessman/Courtney Perkins (California), 8-3

Catalina Fillol/Megan Schulman (Saint Mary's) bye

Kate Romm/Stephanie Westrich (Cal Poly) d. Gabriela Ruiz/Caroline Tweeton (San Francisco), 8-3

Carla Arguelles/Raquel Kops-Jones (#4 seeds - California) bye

Lorena Arias/Chris Martinez (Washington State) d. Danielle Hustedt/Christie Tjong (Cal Poly), 8-3

Sanja Indic/Dierdre Ring-Marrinson (Portland) bye

Christiane Barthel/Susanne Bertel (Pacific) d. Amy Allen (Washington)/Kristen Case (California), 8-2

Stacy McKenna/Erica Perkins (#5 seeds - Washington State) bye

Angie Bagheri/Reese Galido (Cal Poly) d. Adeline Arnaud/Vickie Gunnarsson (Oregon), 8-4

Colleen Gray/Erin Hoe (Washington) d. Nora Gaal/Orsi Sallai (Washington State), 8-4

Laila Karim/Christina Rivieccio (Sacramento State) d. Megan McKitterick/Pati Ruiz (Santa Clara), 8-4

Barbora Kudilkova/Zeljka Vidic (Idaho) d. Amy Juppenlatz/Alyson Tyson (Portland), 8-5

Petra Abraham/Amanda Sanchez (Sacramento State) bye

Mariko Kawakami/Nicole McCord (Santa Clara) d. Lindsay Ortega/Annie Wolford (Saint Mary's), 8-5

Davina Mendiburu/Janice Nyland (#6 seeds - Oregon) bye

Sekita Grant/Jieun Jacobs (California) d. Tjasa Jezernik/Biljana Trpeska (Nevada), 8-2

Chloe Carlotte/Chantal Wiggins (Fresno State) bye

Monika Giecyzs/Courtney Nagle (Oregon) d. Rissa Drumm/Erica Nelson (Cal Poly), 8-2

Claire Carter/Darija Klaic (#3 seeds - Washington) bye

Kathy Chi/Andrea Coulter (Washington) d. Reese Galido/Lindsey Irons-Kilmer (Cal Poly), injury default

Courtney Jantz/Lucia Tallo (Fresno State) bye

Pooja Deshmukh/Vida Senci (Idaho) d. Sandra Tabata/Chelsey Thompson (Cal Poly), 9-7

Erin Boisclair/Ilona Kordonskaya (#7 seeds - Washington) bye

Zsofi Fodur/Zorana Roganovic (Wash. State) d. Ashley Campbell/Catherine Cochrane (Santa Clara), 8-1

Marta Gronowicz/Gabriella Lundquist (Sacramento State) d. Vania Apodaca/Kodee Domingo (Nevada), 9-7

Katharina Heil/Melinda Kocsis (Pacific) d. Nicole Hunstock/Valerie Verrier (Saint Mary's), 8-5

Lauren Barnikow/Erin Burdette (#2 seeds - Stanford) bye

Second Round - Main Draw Doubles (Round of 32)

Simone Jardim/Kim Niggemeyer (#1 seeds - Fresno State) d. Lizzy Bennett/Kara Guzman (Stanford), 8-1

Emilia Anderson/Keiko Tokuda (Stanford) d. Rio Del Rosario/Catherine Lynch (California), 8-5

Christina Fusano/Nicole Havlicek (#8 seeds - Cal) d. Janelle Kaloi/Christine Limbers (Santa Clara), 8-6

Kate Romm/Stephanie Westrich (Cal Poly) d. Catalina Fillol/Megan Schulman (Saint Mary's), 8-4

Carla Arguelles/Raquel Kops-Jones (#4 seeds - Cal) d. Lorena Arias/Chris Martinez (Washington St.), 8-5

Christiane Barthel/Susanne Bertel (Pacific) d. Sanja Indic/Dierdre Ring-Marrinson (Portland), 8-3

Stacy McKenna/Erica Perkins (#5 seeds - Washington State) d. Angie Bagheri/Reese Galido (Cal Poly), 8-1

Colleen Gray/Erin Hoe (Washington) d. Laila Karim/Christina Rivieccio (Sacramento State), 8-0

Barbora Kudilkova/Zeljka Vidic (Idaho) d. Petra Abraham/Amanda Sanchez (Sacramento State), 8-4

Davina Mendiburu/Janice Nyland (#6 seeds-Oregon) d. Mariko Kawakami/Nicole McCord (Santa Clara), 8-4

Sekita Grant/Jieun Jacobs (California) d. Chloe Carlotte/Chantal Wiggins (Fresno State), 8-2

Claire Carter/Darija Klaic (#3 seeds - Washington) d. Monika Giecyzs/Courtney Nagle (Oregon), 8-5

Courtney Jantz/Lucia Tallo (Fresno State) d. Kathy Chi/Andrea Coulter (Washington), 8-4

Erin Boisclair/Ilona Kordonskaya (#7 seeds - Washington) d. Pooja Deshmukh/Vida Senci (Idaho), 8-4

Marta Gronowicz/Gabriella Lundquist (Sacramento St.) d. Zsofi Fodur/Zorana Roganovic (Wash. State), 8-4

Lauren Barnikow/Erin Burdette (#2 seeds - Stanford) d. Katharina Heil/Melinda Kocsis (Pacific), 8-2

Saturday's Third Round Pairings - Third Round Doubles (Round of 16)

Simone Jardim/Kim Niggemeyer (#1 seeds - Fresno State) vs. Emilia Anderson/Keiko Tokuda (Stanford)

Christina Fusano/Nicole Havlicek (#8 seeds - California) vs. Kate Romm/Stephanie Westrich (Cal Poly)

Carla Arguelles/Raquel Kops-Jones (#4 seeds - California) vs. Christiane Barthel/Susanne Bertel (Pacific)

Stacy McKenna/Erica Perkins (#5 seeds - Washington State) vs. Colleen Gray/Erin Hoe (Washington)

Barbora Kudilkova/Zeljka Vidic (Idaho) vs. Davina Mendiburu/Janice Nyland (#6 seeds-Oregon)

Sekita Grant/Jieun Jacobs (California) vs. Claire Carter/Darija Klaic (#3 seeds - Washington)

Courtney Jantz/Lucia Tallo (Fresno State) vs. Erin Boisclair/Ilona Kordonskaya (#7 seeds - Washington)

Marta Gronowicz/Gabriella Lundquist (Sac State) vs. Lauren Barnikow/Erin Burdette (#2 seeds - Stanford)

(NOTE: There will be no consolation doubles draw.)

Now on Pac-12 Network
1:30 AM PT

Airing on:

  • Pac-12 Network
  • Pac-12 Sports Report: Year End Spectacular
    Thu 6/29 | 7:00pm PT

    Airing on:

    • Pac-12 Network
    Live
Get Pac-12 Networks
Unable to get Pac-12 Network?
Contact your provider ▶
Pac-12 Networks Channel Finder
Close